Alexander McQueen - ikona mody Kate Moss pozowała przed obiektywem Stevena Kleina. W krótkich, zafarbowanych na żółto włosach przyjmuje rolę seksownej chłopczycy. To pierwszy raz, gdy Kate została twarzą kampanii McQueen'a. Oprócz zdjęć zrealizowano film, do powstania którego inspiracją stał się brytyjski thriller z 1960 roku ,,Peeping Tom”. Scenografia jest mroczna i surrealistyczna. Wcale nie kojarzy się z wiosną, jednak nadaje całej sesji wyrazisty i niecodzienny charakter, którego bardzo często brakuje w zdjęciach promocyjnych.

Miu Miu wiosna 2014 - Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin od prawie dwóch dekad fotografują w duecie. Do wiosennej kampanii Miu Miu zaprosili cztery z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. A są to Lupita Nyong'o, Elizabeth Olsen, Bella Heathcote oraz Elle Fanning. Młodsza marka Prady radzi sobie coraz lepiej na rynku, przez co jej kampanie również zaczynają się wyróżniać, a wybór, który padł na cztery wymienione wcześniej panie okazał się strzałem w dziesiątkę! Warto też dodać, że zaraz po opublikowaniu tej kampanii Nyong'o osiągnęła status ikony stylu, udowadniając, że Miuccia Prada ma oko do odkrywania gwiazd.

Balenciaga wiosna 2014 - kanadyjska supermodelka Daria Werbowy, która chodziła wyłącznie po wybiegach Balenciagi w Paryżu we wrześniu ubiegłego roku to także gwiazda nastrojowej kampanii francuskiego domu mody. Fotografie charakteryzuje minimalistyczny, chłodny, a zarazem świeży klimat. Za obiektywem stanął Steven Klein, makijaż to dzieło Diane Kendal, za włosy odpowiedzialny był Paul Hanlon. Stylizacje, w których pozuje Daria stworzył Jacob K. "Chciałem przekazać poczucie siły i wszechwiedzy.", powiedział Alexander Wang, dyrektor kreatywny domu mody Balenciaga, dodając, że "pnące się rośliny i cienie dodają" odrobinę tajemniczości oraz ciemnej energii."

Alexander Wang wiosna 2014 - Steven Klein sfotografował Annę Ewers w publicznej toalecie na potrzeby wiosennej kampanii Wanga. Może mieścić się w szkole, w klubie, a nawet i budynku rządowym. Wang drze na strzępy sztampową poprawność i daje do zrozumienia, że jego kampania wcale nie jest grzeczna. To umyślnie przerysowany obraz, który przywodzi na myśl nostalgię lat 90.

Marc Jacobs wiosna 2014 - kontrowersyjna piosenkarka Miley Cyrcus została twarzą wiosennej kampanii SS/2014. Autor zdjęć to David Sims. Sesja odbyła się na ciemnej i ponurej plaży w Los Angeles. Miley na jednym ze zdjęć wpatruje się w oddaloną przestrzeń, podczas gdy w tle pojawią się dwie modelki Natalie Westling oraz Esmerelda Seay Reynold. Cała kampania jest bardzo klimatyczna i mroczna, co wyróżnia ją na tle innych przewidzianych na wiosnę/lato.

Louis Vuitton jesień 2014 - W kampanii na sezon jesień-zima 2013 Michelle Williams pozuje z nowymi modelami torebek Capucines i Lockit. Michelle została przedstawiona jako subtelna, ubrana w pastelowe barwy kobieta. Piękna blondynka dodaje całości nieco klimatu retro. Makijaż podkreślający oczy i brwi to dzieło Angeli Levin. Autorem serii portretów jest Peter Lindbergh.

Balenciaga jesień 2014 - Gisele Bundchen została zaproszona do kampanii promującej kolekcję domu mody Balenciaga na jesień/zimę 2014. Dyrektor kreatywny, Alexander Wang mówi o sesji: - Dokładnie tak wyobrażałem sobie Gisele dla Balenciagi: mocną, silną, lecz także tajemniczą i bezkompromisową." Fotograf Steven Klein w znakomity sposób oddał wizję Wanga. Czarno białe fotografie są dynamiczne, a uwagę zwraca krótkie seksowne uczesanie, które zastąpiło bujne loki, z których słynie Gisele.

Mulberry - zdjęcia wykonane przez Tima Walkera obrazują Care Delavigne podczas typowego angielskiego tea party. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że modelce towarzyszyły żółw, kucyk, kakadu, a także pelikan. Stylistą kampanii został Edward Enninful. „Prace Walkera pokazują romantyczny, literacki oraz bardzo silny, brytyjski charakter, który jest nieodłączną częścią marki Mulberry”. skomentowała dyrektor marki Mulberry.

Dolce & Gabanna jesień 2014 - Włoski dom mody na sezon F/W 2014/2015 postawił na piękną Claudię Schiffer, która już kiedyś miała okazję być twarzą marki, promując perfumy, jak i dodatki. Towarzyszą jej Bianca Balti, a także Vittoria Ceretti, Nastya Sten oraz Kate Bogucharskaia. Modelki pozują na tle bajkowego lasu. Autorem zdjęć jest sam Domenico Dolce, który wraz z Stefano Gabbaną w wspólnie stworzonej kolekcji nawiązują do średniowiecznych legend. Prezentowali je na wybiegu podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.

Moschino jesień 2014 - kampania na sezon jesień-zima 2014/15 daleko odbiega od kolorowego szaleństwa zaprezentowanego na wybiegu przez Moschino. Pojawiły się za to statyczne kadry, klasyka i elegancja. Za obiektywem stanął Steven Meisel, a do zdjęć pozowała supermodelka lat 90’ Linda Evangelista.