1. Marsala to kolor na 2015 rok, jest niezwykle uniwersalny. Można się nim bawić na wiele sposobów. W połączeniu z jasnymi kolorami, powinna naturalnie przejść w stronę wiosny i lata. W związku z tym, iż jest to barwa stonowana, tym samym jest stosunkowo bezpieczna. Nie musimy się bać przytłaczającego i kiczowatego efektu jeśli postawimy na total look w odcieniu marsali.

2. Na wiosnę 2015 myślą przewodnią będzie forma podążająca za funkcją. Szmizjerki idealnie reprezentują tę ideę. Są ponadczasowym i klasycznym elementem kobiecej garderoby. Wygodne, sprawdzające się przy różnych okazjach, a także dają ogromne możliwości kombinacji efektownych połączeń.

3. Regularna kratka o wzorze nazywanym gingham lub vichy. Stanowi uosobienie miejskiego stylu i sportowej elegancji, a przede wszystkim to ponadczasowy i uniwersalny element garderoby. Duży kontrast wzoru kratki sprawia, że jest ona najbardziej wyrazistym elementem całej stylizacji. Dlatego możemy wykorzystać akcesoria, które delikatnie wprowadzą ten trendu, np. etui na telefon lub torbę. Gingham składa się z dwóch kolorów, dzięki temu stanowi świetną bazę do łączenia z innymi barwami. Zgrabnie łączy to, co sportowe, z tym, co szykowne.

4. Podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku projektanci w wielkim stylu poinformowali nas, że na wiosnę 2015 roku to mała biała będzie święcić triumfy i stanie się prawdziwym przebojem! Białe sukienki wyglądają niezwykle elegancko, dlatego nie bójmy się zaryzykować i postawić na all-white look! Biel pojawia się w stylizacjach przez cały rok, więc tylko czas pokaże, czy mała biała stanie się tak ponadczasowa, jak mała czarna.

5. Nie jest zaskoczeniem, że denim pojawił się na wybiegach zwiastujących trendy na 2015. Najbardziej fascynujące jest to, że każdego sezonu projektanci sięgają do klasycznych elementów garderoby. W tym przypadku jest to denim, a w efekcie otrzymujemy klasykę, której towarzyszy powiew świeżości. Chloe, Fendi, i Stella McCartney po mistrzowsku tworzą sylwetki z denimu, które idą z duchem czasu, przy czym nie zatracają dawnych wartości. Denimowe kombinezony, kurtki, koszule wracają do łask w nadchodzącym sezonie, dlatego warto już teraz rozejrzeć się, czy nie mamy w domu kilku ubrań sprzed lat, które będą niezwykle modne na nadchodzącą wiosnę!